151 Görüntülenme
Interceptor 2022

Interceptor 2022

(Interceptor)
Yönetmen
Senaryo Stuart Beattie, Matthew Reilly
Kaptan JJ Collins için pentagon da sürdürdüğü çok önemlidir ancak Kaptan JJ Collins ansızın kendisine yapılan bir haksızlık nedeniyle Kaptan JJ Collins kendisini hiç beklemediği bir yerde bulur. Kaptan JJ Collins başına gelen haksızlıklardan sonra yeni görevinde Pasifik Okyanusu’nun merkezinde gözlerden çok uzaklarda bir nükleer füze önleme istasyonunda tek başına koruma görevine atanır. Bu korkunç durumu neden hak ettiğini anlamayan Kaptan JJ Collins buna rağmen bu önemli istasyona alışmaya çalışır. Ancak Kaptan JJ Collins henüz yeni ortamına alışmadan başına korkunç bir olay gelir.
Kaptan JJ Collins bu füze imha istasyonunda aniden hem de eş zamanlı bir saldırıya uğrar. Bu noktada Collins çok hızlı düşünmeli ve çok daha hızlı hareket etmelidir. Çünkü bu saldırının arkasından belki de bir nükleer füze gelecektir. Ve eğer bir nükleer füze ateşlendiğinde istasyon çalışmaz haldeyse bu nükleer füzeyi durduracak teknoloji yok demektir. Tüm bunlar olurken Kaptan JJ Collins karşısında Alexander Kessel isimli bir istihbarat subayını bulur. Fakat Kaptan bu subayın yakışıklılığına ya da deneyimine veya dürüstlüğüne böyle bir konumda güvenmemesi gerektiğini de bilir. Şimdi ise Kaptan JJ Collins kime ne şekilde güveneceğine karar vermeli ve füze imha istasyonuna yapılan saldırıyı da önlemelidir. Ancak Kaptan JJ Collins için zaman giderek daralmaktadır.
Türkçe dublaj ile sizler için hazırladığımız Interceptor isimli filmde Matthew Reilly yapımın yönetmen koltuğundaki isimdir. Aksiyon ile macerayı dram ile harmanlamayı başaran yapımda Reilly’nin yanı sıra ayrıca Stuart Beattie’de filmin senarist ekibinde yer almaktadır. 4k film formatıyla da siz aksiyon tutkunu takipçilerimiz için hazır ettiğimiz filmde Elsa Pataky ile Luke Bracey ve de Aaron Glenane isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunda simalardır. Bakalım Kaptan JJ Collins bu ölümcül saldırıda doğru kararlar vermeyi başarabilecek midir? Yoksa Kaptan JJ Collins adına her şey için çok mu geçtir?

Resimler 2